fbpx
+38 (093) 193 87 78

Типи турів

01

Екскурсійні тури

Знайомтеся з новими містами

Побачте декілька країн за одну подорож! Якщо ви обожнюєте пізнавати нові країни, їх культуру, традиції, звичаї та історію — екскурсійні тури створені саме для Вас. Ви можете вибрати екскурсійну тематику, яка Вам найбільш близька.

Детальніше
02

Весільні тури

Ваш відпочинок особливий і незабутній

Бувають дуже особливі моменти в житті, моменти, які вимагають особливих подорожей.Саме такими є медові тури! До Вашої уваги найрізноманітніші напрямки – починаючи від екзотики Таїланду до міст Європи!

Детальніше
03

Гастро-тури

Продегустуйте вишукані делікатеси

Знайомство з місцевими традиціями, приготуванням їжі та напоїв завжди цікаві. Тим більше, що коли ми на відпочинку, завжди хочеться побалувати себе чимось смачненьким. Відкривайте традиції кулінарії різних країн.

Детальніше
04

Круїзи

Комфорт і високий сервіс на сучасному лайнері

Морські та річкові круїзи — унікальний вид відпочинку, який передбачає пересування на круїзному лайнері і відвідування цікавих місць. Круїзи, по суті, поєднують у собі риси екскурсійного та пляжного відпочинку.

Детальніше
05

Тури вихідного дня

Подарують вам частинку своєї енергетики

Це прекрасний спосіб провести вихідні далеко від галасливого міста і пилу. Об’єкти показу зазвичай знаходяться на відстані від 20 до 200 км. Вибираючи такий вид відпочинку, ви можете поєднати приємне з корисним.

Детальніше
06

Гірськолижні тури

Це кращі емоції, романтика, свіже повітря

Прекрасна можливість поєднати заняття корисне для здоров’я з зимовими розвагами-для душі. Ми раді запропонувати вам величезну кількість турів ,серед яких ви напевно виберете підходящий саме Вам!

Детальніше