fbpx
+38 (093) 193 87 78

Про агентство

ІСТОРІЯ

успіху

Турагенція «Tour Wave» вкладає частинку себе в кожного, прагне наповнити Ваше життя яскравими і незабутніми моментами, і насправді отримує задоволення від того, чим займається. Наша компанія працює на репутацію, і найголовніше для нас – Ваша довіра.
Бронювання будь-яких пакетних турів. Допомога в організації самостійних подорожей.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

У нас найкращі та найвигідніші ціни на тури, а величезний вибір напрямків не залишить байдужим навіть завзятого туриста. Ми надаємо клієнтам великий та різноманітний вибір, будь то скромний політ економ-класу або ж розкішний бізнес-клас, а також ми даємо проміжний варіант, тобто краще співвідношення ціни і якості, що приємно здивує Вас, так як за не дуже велику ціну відпочинок в будь-якій країні стане для Вас прижмною та незабутньою насолодою .

Хороших партнерів за кордоном фірма шукає роками, і в результаті з нами залишаються тільки найкращі та найнадійніші партнери. За кілька років досвіду в туризмі, фахівці нашого турагентства отримали значну кількість надійних зарубіжних партнерів – це і готельні бази, і трансфер, і оренда автомобілів, і авіаперельоти. Іноді на шкоду дешевизні пропозицій, ми вибираємо надійність партнера.

У нас Ви знайде все, що може знадобитися туристу при виїзді за кордон. Важливою також є допомога в оформленні документів на в’їзд в інші країни, оскільки самостійно отримати візу буває досить складно. Та й інші аспекти забезпечення комфортної та безпечної поїздки – проживання, переїзди всередині країни, підбір рейсу – також вимагають допомоги професіонала.